درباره ما

 
 
 
 
 
 
 

مانی تیس پارس

نظر به شرایط استراتژیک و جغرافیایی منطقه ایران با هدف تهیه ، تامین مواد اولیه شیمیایی ,تجهیزات و نیازمندی صنایع مختلف داخلی و کمک به پیشرفت و ارتقا توانمندی ها و صادرات کالا های منحصربه فرد و با کیفیت ایرانی و ارتباط با بازار های جهانی فعالیت می نمایید .

گروه مانیتیس پارس

گروه مانی تیس پارس با فعالیت دو شرکت پتروتیس در ایران ، دی ولت در آلمان توانمندی بسیاری در زمینه تامین کالا در بخش تجهیزات نفتی ، مواد شیمیایی را دارا می باشد و با داشتن روابط بسیار قوی با شرکت های تولید کننده برتر جهانی و مصرف کنندگان داخلی و خارجی در خاورمیانه ، اروپا می توانند نیاز صنایع مختلف و نهاد های مربوطه را فراهم آورد.

این شرکت در مدت فعالیت خود توانسته با بسیاری از شرکت ها و موسسات خصوصی و دولتی ارتباط تجاری مستمر و موثری برقرار نماید . و بدلیل تقاضای بسیاری از شرکت های طرف تجاری خود مبادرت به گسترش زمینه های فعالیت خود نموده و علاوه بر مواد اولیه شیمیایی اقدام به واردات تجهیزات مورد نیاز در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی از بزرگترین تولید کنندگان و برند های معتبر آسیایی و اروپایی و نموده است.

  • گسترش فعالیت در آسیا و اروپا
  • فرایند بهینه و تخصصی تجارت
  • قیمت های مناسب
  • ارائه خدمات مشاوره و کارشناسی
  • همکاری با شرکت های معتبر کشور و جهان

چشم انداز:

1.حضور فعال و موثر در فرایند تامین کالا و تجهیزات راهبردی و استراتژیک صنعت نفت ، گاز و پتروشیمی و مواد اولیه شیمایی کشور به منظور توسعه سهم خود در بازار داخلی و خارجی و دامنه فعالیت جهت درامد زایی بیشتر
2. جهت گیری به منظور ارائه آخرین روش‌های تامین کالا و خدمات با توجه به روند تکنولوژی و بازار
3. تمرکز در ارائه محصولات وکالاها و برندهای معتبر و با کیفیت جهانی با استاندارد های روز اروپا و آمریکا به منظور ایجاد فضایی مطمئن برای مصرف کنندگان داخلی را دارد.

اهداف

گروه مانی تیس پارس در راستای خط مشی خود کسب بالاترین سطح رضایت و اطمینان در ذینفعان (تولید کننده گان و مصرف کننده گان) را لازمه تحقق چشم انداز و ماموریت خود می‌داند وبه منظور حصول اطمینان از ایجاد زیرساختی یکپارچه و نظام‌مند جهت حرکت در مسیر تعالی و توسعه پایدار کسب و کارها و تحقق سیاست‌های کلان مذکور، اهداف كلان و خرد كيفي در شرکت تعیین گردیده است. همچنین در جهت ايجاد ساختار كيفی مناسب، اقدام به اجراي نيازمندي‌ها و الزامات به روز سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ISO9001 نموده و كليه پرسنل موظف هستند الزامات اين سيستم را درك، اجرا و نگهداري نمایند.

- ارتقاء فرهنگ اخلاق مداری و مشتری مداری و سطح رضایت مشتریان از طریق نهادینه‌سازی و سرلوحه قرار دادن کیفیت و سرعت در کلیه فعالیت‌ها
- چابک‌ سازی فرآیندهای کلیدی در راستای بهبود مستمر در کلیه فرآیندها به منظور افزایش بهره‌وری سازمان و ایجاد ارزش افزوده برای تمامی ذینفعان
- بهینه‌سازی استفاده از منابع و تجهیزات در جهت مدیریت هزینه‌ها، افزایش بهره‌ وری و حفاظت از محیط زیست
- ایجاد جذابیت و پایداری بیشتر در راستای افزایش و توسعه کسب و کارها

15

کشورها


تعداد کشورهایی که مانیتیس در آنها فعالیت دارد
94

محصولات


تعداد محصولات مانیتیس
134

مشتریان


تعداد مشتریان مانیتیس در طول مدت فعالیت خود
6

از سال 1394


با تجربه 15 ساله مدیران مانیتیس

گستره فعالیت و سرویس

این شرکت در سالهای اخیر با تقویت توان مهندسی و بازرگانی خود و بهره گیری از نیرو های متخصص ، با سابقه ، کارآزموده و نام آشنا داخلی و خارجی به غیر از میهن عزیزمان به تامین تجهیزات صنایع مختلف از جمله نفت و گاز و پتروشیمی و غذایی کشورهای آلمان ، اتریش ، عراق ، افغانستان و دیگر کشور های خاورمیانه و افریقایی نیز می پردازد.

با ما در ارتباط باشید